“Zamanı ve mekanı unuttuğumuz an başlar sanat…” düşüncesinden hareketle yola çıkan Akeramos; günlük yaşam rutinlerinden sıyrılarak, kişilere sanatta çok boyutlu bir duyumsama alanı sağlamayı hedefliyor. Bizimle şehrin karmaşasından uzakta, kendinizle ve sanatla baş başa kalabileceğiniz bir zaman dilimi yaratmaya var mısınız?

Sanatın farklı alanlarından uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek söyleşiler, uygulamalar ve workshoplar ile geçecek keyifli saatler vadediyoruz.

Üniversite mezunu, konusunda uzman sanatçılar rehberliğinde seramik sanatını tanımak, deneyimlemek, öğrenmek ve üretimde bulunmak isteyen herkese açık eğitimlerimizle; kültür ve sanat alanında varlık göstererek şehre katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.

Akeramos Sanat Merkezi olarak bünyemizde barındırdığımız sanat galerisi, kafe, mağaza ve atölye gibi farklı birimlerle, sanat merkezi olmanın yanı sıra bir yaşam merkezi olarak da hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Akeramos Seramik Atölyesi 
Seramik atölyemizde farklı seviyelere uygun eğitimler verilmektedir.

Temel Düzey
Daha önce seramik konusunda herhangi bir deneyimi olmayanlar.

İleri Düzey 
Seramik konusunda daha önce çalışmalar yapmış olup, farklı pişirim ve uygulama teknikleriyle kendilerini geliştirmek isteyenler.

Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş!
Alışverişe Devam Et
0